Nowy rok, nowy sezon, nowości! ! ! 2020

Po zakończeniu sezonu 2019 nie odpoczywaliśmy zbyt długo od roweru, trochę odpoczeliśmy od zaglądania na tę stronę ale całe całe szczęście wracamy! Wracamy i będziemy dzielić się z wami tym co robimy aby w sezonie 2020 zrobić jeszcze więcej!

Ostatni start w roku 2019 odbył się w połowie października, przez około 4 tygodnie leniliśmy się co nie oznacza że odstawiliśmy dwa kółka na całej linii. Były przejażdżki, rekreacje i takie tam pitu pitu. Mniej więcej od połowy listopada zaczęliśmy delikatne wprowadzenie do mocniejszych treningów, treningi siłowe, mentalne i uzupełnianie wiedzy jak to robić w dobry sposób. A w jaki sposób trenowaliśmy i gdzie to możecie się domyślać po zdjęciach poniżej:

Warunki iście tropikalne. Gorąco, duszno i mokro.
Oto stanowisko treningowe z profesjonalnym statywem do komputera.

Oprócz ciężkich i mokrych treningów (szczyt naszej formy względem innych zawodników będzie wtedy kiedy będzie ponad 30 stopni C), podjeliśmy decyzje o przejściu na dietę a jak ona wyglądała sami zobaczcie 😀

Dieta ketogeniczna, póki się jej trzymałem wszystko było ok, w ciągu 2 tygodni udało się zrzucić 4 kg 🙂

Oprócz domowych treningów i restrykcyjnej diety czasami udawało się też ruszyć w teren mimo gorszej pogody, która i tak tej zimy jest bardzo wiosenna 🙂

Gdy jest chłodno warto zrobić kilka podjazdów żeby się rozgrzać! Ogień!

W między czasie zrobiliśmy jeszcze jedną ciekawą rzecz ale o niej na kolejnym wpisie i planach na 2020! Zaplanujemy też kalendarz startów!
Do zobaczenia!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *